Z wielką przyjemnością zapraszamy na spotkanie Klubu Kobiet Biznesu Fundacji Fortis.

Tym razem na spotkaniu:

1. Psychologia pozytywna- jak dbać o emocje i budować swoje szczęście?

Beata Wolfigiel – psycholog, trener, coach ICF, właścicielka firmy „Entuzja”, ekspert Fundacji Fortis. Kierowniczka studiów podyplomowych “Rozwój potencjału pracowników – psychologia pozytywna” w Uniwersytecie SWPS Katowice, członek zarządu Polskiego Towarzystwa Psychologii Pozytywnej.

2. Odkryj swoją kobiecość w tańcu – energia salsy i zmysłowość bachaty.

Anna Mrozińska – tancerka, instruktorka i choreografka bachaty i salsy. Swoją przygodę z tańcem zaczęła w wieku 8 lat. Wprowadza Panie w tajniki kobiecego sposobu poruszania się, przywiązując wagę do techniki, płynności ruchu oraz tricków czyniących taniec czarującym i zmysłowym.

Termin spotkania:

09.09.2015r.
Godz. 17:00

Miejsce spotkania:

Fundacja Fortis
Rolna 43b (2piętro)

Koszt uczestnictwa w spotkaniu wynosi 30zł brutto – płatne przed spotkaniem.

Zgłoszenia na spotkanie prosimy wysyłać na adres email kontakt@fundacjafortis.pl

Jeżeli są Panie zainteresowane otrzymaniem faktury, prosimy o przesłanie danych niezbędnych do wystawienia dokumentu.

Przedstawiamy poniżej mapę dojazdu.

Aby uzyskać szczegółową mapę, proszę kliknąć TUTAJ