Spotkanie Klubu Efektywnego Biznesu

Zapraszamy na spotkanie Klubu Efektywnego Biznesu w dniu 26.11.2014 (środa) – o godz. 18.00 - AGENDA

Konferencja Firm Rodzinnych „Tniemy Ryzyko Zwiększamy Zyski Firm”

Szanowni państwo

Zapraszamy bardzo serdecznie do udziału w Konferencji  Firm Rodzinnych „Tniemy Ryzyko Zwiększamy Zyski Firm”  Konferencja skierowana jest do sektora MŚP.

Głównymi celami są: integracja środowiska Firm Rodzinnych, wymiana doświadczeń, podniesienie wskaźników stabilności, efektywności i bezpieczeństwa w ramach prowadzonej działalności.

Gwarantujemy bardzo wysoki merytoryczny poziom , szczególnie w temacie sukcesji Firm Rodzinnych, mec. Łukasz Martyniec jest wybitnym specjalistą w tej dziedzinie.

W ramach społecznej odpowiedzialności biznesu, uczestnicy konferencji otrzymają profesjonalną wiedzę prawno-ekonomiczną oraz przykłady innowacyjnych postaw i modeli biznesowych.

Kolejnym celem konferencji jest promocja imprez targowych odbywających się w ExpoSilesia, oraz promocja podmiotów około biznesowych.

Firmy Rodzinne - konferencja

II Międzynarodowe Forum Bezpieczeństwa Informacji Zarządzania Usługami IT

Fundacja Fortis będzie partnerem strategicznym II Międzynarodowego Forum Bezpieczeństwa Informacji Zarządzania Usługami IT, które odbędzie się dnia 16 października 2014 na Uniwersytecie Śląskim w Katowicach.

Zapraszamy do udziału w Forum.

Więcej informacji: