Choroby zawodowe

choroby zawodowe

Fundacja Fortis

Fundacja Fortis jest certyfikowaną firmą edukacyjno - doradczą. Naszą misją jest pomoc małym i średnim firmom oraz przedsiębiorstwom z zakresu efektywnego i bezpiecznego prowadzenia biznesu w rzeczywistości XXI wieku.
Z pasją podchodzimy do powierzonych nam zadań marketingowych, które mają na celu wzmocnienie i ugruntowanie wysokiej pozycji Twojej firmy na rynku. W tym celu wykorzystujemy najnowsze technologie i sprawdzone europejskie oraz światowe rozwiązania, które ograniczają do minimum ryzyko prowadzenia działalności gospodarczej.
Oferujemy unikalny i efektywny program budowania osobistej zamożności, bezpieczeństwa oraz całkowitej niezależności finansowej.

Współpracujących prelegentów i ekspertów

Firm które wsparliśmy

Wykonanych projektów

Osoby przeszkolone

Fundacja Fortis - aktualności

Fundacja Fortis - wydarzenia

certyfikat-ISO-9001-2008

Rekomendacje

Fortis

Partnerzy

Kliknij "Zgadzam się", aby ta informacja nie wyświetlała się więcej.