Cykl Szkoleń Dla Kobiet

12 szkoleń warsztatowych „Zbuduj Własne Szczęście”

Wszystkie pragniemy szczęścia, a niewiele z nas wie, gdzie go szukać. Ludzie często wierzą, że byliby szczęśliwi, gdyby mieli więcej pieniędzy, lepszy wygląd albo awans społeczny.

Błędne przekonania o tym, skąd się bierze szczęście, zmniejszają nam szansę na doświadczanie autentycznej radości i życiowego spełnienia.

Cykl szkoleń oparty jest na naukowych metodach budowania trwałego szczęścia wg Sonji Lyubomirsky. Przedstawicielka psychologii pozytywnej rozprawia się z mitami, bazując na wieloletnich badaniach naukowych. Na kolejnych dwunastu spotkaniach warsztatowych przedstawionych zostanie kilkanaście dróg budowania szczęścia wg S. Lyubomirsky. Zgodnie z nimi będziemy pracować z różnymi technikami pomocnymi w zwiększaniu własnego szczęścia.

Tematy kolejnych spotkań:

1. Wyrażaj wdzięczność

2. Ćwicz optymizm

3. Nie zamartwiaj się

4. Praktykuj akty życzliwości

5. Bądź blisko ludzi

6. Ćwicz zaradność

7. Staraj się wybaczać

8. Praktykuj pasje i hobby

9. Czerp radość z życia

10. Zmierzaj do celów z zaangażowaniem

11. Dbaj o swoje ciało

12. Rozwijaj swoją duchowość

Warsztaty prowadzi Beata Wolfigiel – Psycholog, Trener, Coach ACC

„Nie zamartwiaj się”
Na warsztacie:
– Odkryjesz, po co Ci przykre emocje i dowiesz się, jak z nich dobrze korzystać.
– Poznasz i potrenujesz skuteczne sposoby na niepotrzebne zamartwianie się.
– Dowiesz się, jak zwalczyć tendencję do użalania się nad sobą i zadręczania się negatywnymi myślami.

Co zyskasz z całego cyklu spotkań?
– Poznasz w praktyce rzetelne i sprawdzone metody budowania trwałego szczęścia.
– Dostosujesz działania budujące szczęście do swojej osobowości i indywidualnych preferencji.
– Nauczysz się mądrze korzystać z własnych emocji, także tych określanych jako negatywne, które oczywiście też są w naszym życiu potrzebne.
– Rozwiniesz umiejętność czerpania radości z życia.
Warsztaty: 08.06.2017r. godzina: 17:00 – 20:30

Zasady:
• Koszt uczestnictwa w jednym spotkaniu: 50 zł brutto
• Osoby, które zaproszą drugą osobę nie będącą na warsztatach w kwietniu i maju 2017 otrzymają promocyjną cenę 37 zł brutto
• Liczba miejsc ograniczona, decyduje kolejność wpłat.
Wpłaty prosze dokonać na: Bank Zachodni WBK
Zgłoszenia na maila: kontakt@fundacjafortis.pl
.
• Przy rezygnacji z udziału mniej niż 7 dni przed warsztatem wpłata nie jest zwracana

Istnieje możliwość wystawienia faktury VAT

W cenie:

– przygotowanie i prowadzenie szkolenia
– materiały szkoleniowe dla każdej uczestniczki
– wskazówki do pracy indywidualnej dla podtrzymania efektów treningu po każdym spotkaniu
– catering

Budowanie szczęścia wymaga wprowadzenia trwałych zmian, a do tego potrzeba regularnego wysiłku i zaangażowania.

Dlatego też cały program obejmuje 12 comiesięcznych warsztatów, tak by wprowadzić trwałe zmiany. Można też uczestniczyć w pojedynczych spotkaniach, co również jest pomocne w zwiększaniu swojego poczucia zadowolenia z życia.

Miejsce spotkania:

Fundacja Fortis
ul. Kościuszki 205

Przedstawiamy poniżej mapę dojazdu:

Dane mapyDane do Mapy ©2014 Google
Dane mapy
Dane do Mapy ©2014 Google

Satelita

100 m

Zapraszamy serdecznie!

Fundacja Fortis

Zapraszamy do zobaczenia galerii zdjęć z naszych spotkań.