Klub Dobrych Serc

Nagły, bardzo silny ból głowy, określany czasem jako : „ból jakby po uderzeniu młotem”, oporny na klasyczne leki przeciwbólowe. Jest niczym tykająca bomba w głowie. Może zaatakować w każdym wieku, zwykle nie wysyła sygnałów ostrzegawczych.

Człowiek żyje sobie z tętniakiem i nie ma o tym pojęcia. Z tętniakiem można żyć długo i szczęśliwie, póki nie pęknie. Niewiele trzeba, by pękł.

W większości przypadków atak następuje zupełnie niespodziewanie.
Darek, mając 43 lata, niestety się o tym przekonał.

W lipcu 2013, pękł mu tętniak w mózgu – niewielkie szanse na przeżycie. Szczęściem w tych tragicznych chwilach była bliska lokalizacja szpitala i obecny na dyżurze, najlepszy na Śląsku specjalista od tętniaków.

Skala spustoszeń – afazja i niedowład kończyn. Kilka dni po bardzo skomplikowanej operacji ……. kolejny wylew i porażenie czterokończynowe.
Zalecenie lekarzy: „Proszę poszukać sobie zakładu opiekuńczego dla Darka”.

Od grudnia 2013, od razu po powrocie ze szpitala do domu, Darek jest rehabilitowany. Cieszyliśmy się, widząc jak Darek samodzielnie, potrafi zjeść kawałek chleba, jak po wielu miesiącach, z ogromnym trudem wypowiada słowo: Kasia (to imię jego żony). Nie da się opisać emocji, które przeżywaliśmy, kiedy po ponad rocznych ćwiczeniach, próbuje zrobić pierwszy, maleńki krok.

Efekty jakie przynosi rehabilitacja, determinują nas do tego, aby prosić Państwa o wsparcie finansowe.
Każdy, kto to czyta musi mieć dobre serce, bo to przecież Klub Dobrych Serc. Jeżeli chcecie Państwo wspomóc dążenie Darka do normalnego życia, podzielić się swoim Dobrym Sercem, proszę o wpłatę na konto

89 8944 0003 0000 2088 2000 0010 
86/O Dariusz Ośliźniok

Całe Wasze wsparcie zostanie przeznaczone na rehabilitację Darka.

WDZIĘCZNI ZA OKAZANĄ POMOC- DZIĘKUJEMY

Więcej informacji pod adresem: http://darekoslizniok.pl/