Kontakt z Fundacją Fortis

Serdecznie zapraszamy handlowców, inwestorów oraz właścicieli małych i średnich przedsiębiorstw oraz firm do kontaktu z nami! Chętnie dzielimy się zdobytą przez nas wiedzą oraz doświadczeniem z zakresu zarządzania i marketingu , a także wdrażania nowych systemów oraz efektywnej komunikacji sprzedażowej. Udzielimy odpowiedzi na wszystkie pytania dotyczące naszej oferty.  Wierzymy, że jesteśmy w stanie zaproponować efektywne i nowoczesne rozwiązania, które usprawnią działania handlowe i marketingowe w Twojej firmie i ukierunkują jej wysoką pozycję na rynku.

Poznaj tajniki skutecznej sprzedaży oraz reklamy i wzmocnij swoją pozycję na rynku.

lub

Masz pytania? Napisz!

FUNDACJA "FORTIS"

ul. Kościuszki 205

40-525 Katowice

pon - czw 10.00 - 16.00

piątek 10.00 - 15.00

kontakt

NAPISZ

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

kontakt

Nieprawidłowe dane
Nieprawidłowe dane
Nieprawidłowe dane
Nieprawidłowe dane
Nieprawidłowe dane
Nieprawidłowe dane
Nieprawidłowe dane
Nieprawidłowe dane
Jesteśmy zarejestrowani w GIODO. Baza z której korzystamy jest zarejestrowana w GIODO i została przekazana do wykorzystania w celach mailingowych. Ponieważ jednak bezwzględnie szanujemy Państwa prywatność i zarazem przestrzegamy obowiązujące przepisy (Ustawa z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług droga elektroniczna -Dz.U. z 2002r, nr 144 poz. 1204 ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. oraz dyrektywą UOKiK:), chcemy, aby nasze wiadomości docierały wyłącznie do osób zainteresowanych. Uwaga: Jeżeli nie chcą Państwo otrzymywać od nas informacji handlowych prosimy o wysłanie e-maila zwrotnego ze słowem NIE wpisanym w tytule e-maila.

DANE REJESTRACYJNE

Nr KRS: 0000343428

Sąd Rejonowy Katowice-Wschód

Wydział VIII Gospodarczy KRS

Regon: 241397611

NIP: 6342732614

 

W celu zapewnienia maksymalnej wygody użytkowników przy korzystaniu z witryny ta strona stosuje pliki cookies. Szczegóły w naszej Polityce prywatności.
Kliknij "Zgadzam się", aby ta informacja nie wyświetlała się więcej.