Brak
Ściągnij aplikacje Fortis dla Android
QRCODE

Samorząd

Fundacja Fortis serdecznie zaprasza do wspólnej organizacji spotkań pt. „Śniadania biznesowe”.

Śniadania Biznesowe to spotkania przedsiębiorców, których głównym celem jest integracja środowiska gospodarczego z terenu działania samorządu lokalnego. Formułą Śniadania Biznesowego jest krótka prezentacja każdego z uczestników spotkania (nazwisko oraz profil firmy), co pozwala na nawiązywanie kontaktów i ewentualną współpracę oraz możliwość wymiany poglądów z zaproszonymi ekspertami z dziedziny która jest tematem przewodnim spotkania.

Tematyka „Śniadań biznesowych” dobierana jest według potrzeb zgodnych ze specyfiką lokalnych relacji na linii samorząd–przedsiębiorcy. Przykładowe tematy spotkań to:
• Społeczna odpowiedzialność biznesu.
• Perspektywa Unijna 2014-2020.

ŚNIADANIA BIZNESOWE

Śniadania biznesowe to niepowtarzalna okazja do:
• prezentacji firm i ich osiągnięć,
• wymiany doświadczeń z ciekawymi ludźmi biznesu, nauki, kultury,
• poznania narzędzi wspierających nowoczesne metody zarządzania, rozwoju osobistego,
• radzenia sobie z rzeczywistością biznesową,
• inspiracji do menadżerskich wyzwań,
• możliwości tworzenia koalicji, zrzeszeń, aby promować produkty, usługi, wiedzę i potencjał regionu.

Śniadania biznesowe to unikatowa forma wspierania przedsiębiorców przez samorząd lokalny.

ŚNIADANIA BIZNESOWE – BĄDŹMY ZE SOBĄ W KONTAKCIE!

 

Szanowni Państwo,

Wiemy, że tylko doskonale przygotowani ludzie posiadający wysokie kwalifikacje oraz bogate doświadczenie, mogą zapewnić regionom właściwy potencjał rozwojowy, dlatego duży nacisk w naszej działalności położyliśmy na prowadzenie działań edukacyjnych. Zdając sobie sprawę z tego, iż o sile regionu w bardzo dużej mierze decydują jego samorządy, wspieramy ich działania nastawione na aktywizację społeczno-gospodarczą w regionie.

Oferujemy Państwu szereg usług edukacyjnych „szytych na miarę” z zakresu: zarządzania, marketingu, promocji, handlu, rozwoju osobistego, wystąpień publicznych, szkoleń trenerskich, a także szkoleń dla jednostek budżetowych.

Wysoką jakość szkoleń uzyskujemy poprzez poparty doświadczeniem, profesjonalizm oraz współpracę z wysokiej klasy trenerami Oferta została przygotowana w odpowiedzi na Państwa pytania dotyczące realizacji szkoleń dla pracowników jednostek samorządów terytorialnych. Oferta ma na celu podnieść jakość i efektywność realizowanych działań przez pracowników administracji publicznej. Fundacja Fortis posiada doświadczenie w szkoleniach tego typu, dlatego też przygotowana oferta stanowi esencję możliwości aktywnego uczenia się w grupie, prowadząc do zwiększenia dynamiki podejmowanych działań przez samorządy.

Zapraszamy Państwa do kontaktu z wolontariuszami Fundacji w celu zdefiniowania potrzeb i przygotowania najbardziej odpowiedniej dla Państwa oferty szkoleń, kursów, konsultacji i seminariów.