SZKOLENIE DLA PROWADZĄCYCH ZAJĘCIA J.ANIELSKIEGO DLA DZIECI W WIEKU PRZEDSZKOLNYM

Adresaci szkolenia:
1/ Absolwenci Pedagogiki przedszkolnej i wczesnoszkolnej
2/ Absolwenci Filologii angielskiej
3/ Nauczyciele, którzy chcą prowadzić zajęcia j.angielskiego z dziećmi w wieku
przedszkolnym
4/ Opiekunki dziecięce

Do czego przygotuje szkolenie?

Szkolenie przygotowuje do pracy jako nauczyciel/nauczycielka j. angielskiego opiekun/opiekunka  dzieci przedszkolnych.  Kursanci podczas szkolenia zdobywają kwalifikacje z zakresu opieki i nauki j. angielskiego autorską metodą PROTI dzieci w wieku przedszkolnym.

Umiejętności po odbyciu tego szkolenia

Uczestnik po ukończonym szkoleniu nabędzie umiejętności z zakresu opieki nad osobami starszymi. Dzięki autorskiej metodzie PROTI opiekun/opiekunka jest przygotowany do pracy w przedszkolach prowadzących naukę j. angielskiego.
Szkolenia organizowane jest dla opiekunów/ opiekunek przedszkolnych, ale adresatami mogą być również osoby, które chciałyby usystematyzować wiedzę planują podjąć zatrudnienie w tym zawodzie lub opiekować się dziećmi w wieku przedszkolnym.

Temat szkolenia: „Metoda Proti – innowacja w nauce języka angielskiego dzieci w wieku 3-8 lat”

Forma szkolenia: Prezentacja  ( Power point), praktyczne warsztaty
Prowadzący szkolenie: mgr Lidia Wrona, współautorka programu, Metody i pomocy dydaktycznych z serii Proti

Tematyka:
1/. Budzenie kreatywności Uczestników- ćwiczenia
2/. Omówienie Metody Proti – wprowadzenie

www.fundacjafortis.pl

Fundacja „Fortis” ul. Kościuszki 205, 40-525 Katowice, tel. 32 353 11 22, e-mail: kontakt@fundacjafortis.pl
NIP: 6342732614: KRS: 0000343428; Regon: 241397611, Nr konta: BZ WBK 36 1090 1186 0000 0001 1571 2822 Wydawca Magazynu
3/. Krótka prezencja pomocy dydaktycznych z serii PROTI możliwości ich wykorzystania
podczas zajęć ;- Proti mini – Proti 1 – Proti 2

Czas trwania szkolenia:  8 godzin Cena szkolenia 899zł

Cena obejmuje wynagrodzenie trenerów, materiały szkoleniowe, certyfikat ukończenia kursu, catering.

Wysoka jakość szkoleń potwierdzona certyfikatem ISO 9001:2008 oraz ISO 31000:2009